Web Tasarıma Bakışımız Farklı

 

Web tasarım denilince sanal dünyadaki yansımanız olarak tanımlayabiliriz. İnternet kullanıcıları için görsellik ve kullanışlı site formu önemlidir. Web sitenize olan yönelimi belirleyen unsurlar vardır. Bu sebeple her web sitesinin ihtiyacına ve hedeflenen kitleye göre özel bir tasarım çalışması yapılır.

 

 

Titiz çalışmalarımız, sizin onayınıza sunulmakta ve sizin onaylamadığınız tasarımlar üzerinden asla gidilmemektedir. Öncelikle web sitenizin grafik tasarım çalışmasını yapıyoruz. Tüm tarayıcılara uyumlu ve hepsinde aynı şekilde gözüken şekilde kodlamaları gerçekleştiriyoruz. Grid mantığında çıkartılan son teknoloji responsive, yani tüm çözünürlüklere (telefon, tablet, masaüstü) göre kendisini şekillendiren tasarımlar yapıyoruz. Responsive web tasarım, aynı zamanda mobil uyumludur ve sorunsuz olarak tüm cihazlarda gözükmektedir. Böylece, web siteniz için ek bir mobil tasarım yaptırmanıza gerek yoktur. Web sitesinin kodlarını, içeriği, sayfa içi optimizasyonu tamamlayarak, %100 SEO uyumlu olarak yayına alıyoruz.

Yapılacak olan tasarım çalışması Seo (arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması web sitesinin geleceği açısından çok önemlidir. Bu nedenle, Web sitenizi %100 arama motorlarına uyumlu olarak tasarlıyoruz. Tasarım hizmetleri, Mucizefikir ekibi tarafından ciddi çalışmalar neticesinde sizlere sunuluyor. Projelerimizi incelemenizi ve bu yönde karar vermenizi rica ederiz.

İyi bir web sitesi tasarımının size kazandıracakları

  1. Her şeyden önce kurumsal bir imaj çizersiniz. Bu kullanıcılar için daha prestijli ve güvenilir bir görünümdür.

  2. Arama motorlarındaki yükselişiniz rekabet ortamı ile daha iyi mücadele etmenizi sağlayacaktır.

  3. Etkinlikleriniz veya ürünleriniz hakkında yapacağınız duyurularda kullancılara erişim daha kolay hale gelecektir. Böylece maliyetleriniz de daha düşük olur.

  4. Müşterilerinizin nerede olduğunun bir önemi kalmayacak çünkü dijital pazarlama dünyası sayesinde herkese eşit uzaklıkta olacaksınız. Dolayısıyla potansiyel müşteri alımınız da artacaktır.

  5. E-ticaret çözümlemeleri ile satışlarınız yukarı çekilir ve gece gündüz demeden web siteniz kazandırmaya devam eder. Üstelik size ekstra maliyet oluşturmadan.

 

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünebilir veya mevcut web sitenizi güncel bir şekilde tüm tarayıcılara ve arama motorlarına uyumlu olarak tasarlatmak isteyebilirsiniz. Projenizi ve fikirlerinizi internet ortamına taşımanız için sizinleyiz. İstanbul web tasarım firması ararken, karşınıza çıkacak en büyük web tasarım firmalarından birisi olan matbaasenin.com ile gelin projelerinizi beraber, kapsamlı olarak değerlendirelim.

Kaliteli web tasarımı hizmetinde diğer ajanslardan farklı olarak izlediğimiz yol

  1. Kullanıcılar için pratik ve kolay kullanım erişimi sağlarken, aynı zamanda görsel estetiğe de önem veriyoruz. Basit tasarımlar ile kolaya kaçmıyoruz.

  2. Yapılan tasarımların arama motoru tarafından da sevilmesini sağlıyoruz.

  3. Stratejik olarak belirlediğimiz vizyon doğrultusunda planlı bir şekilde ilerliyoruz.

  4. Görsellik açısından web siteyi değerlendirirken, sitede gezinen kullanıcıların gözünü yormayacak renkler ve desenler seçiyoruz. Birkaç renk kombinasyonu ile renkleri zenginleştiriyoruz.

 

İnternet siteniz var olduğu sürece sürekli size destek oluyor ve sorularınız, güncellemeleriniz ve revizyonlarınız hususunda tarafınıza danışmanlık desteği veriyoruz. Gelelim, hangi teknikleri ve teknolojileri kullandığımıza.